Ja, Marta i moje Ojagoo

Ojagoo.pl to moja wielka pasja od 2010 roku. Początek to stacjonarny sklep w mojej rodzinnej miejscowości. Teraz, po zmianach stylu życia a przede wszystkim powiększeniu rodziny – pasja, pasja i pasja z dodatkiem sklepu, w którym właśnie jesteś.

Ojagoo – co to ?

W mojej rodzinie, od zawsze zamiast używania WOW (łał) używaliśmy zwrotu ojagoo jako podkreślenie czegoś, co jest dla nas wyjątkowe. Uznałam że ta może wydający się niektórym śmieszny zwrot, będzie nazwą mojego sklepu. Mam nadzieję, że moja twórczość sprawi że też choćby szepniesz OJAGOO ale fajne 🙂

Ojagoo – jak to jest zrobione ?

Plastyka a mówiąc poważniej “sztuka plastyczna” to moja przede wszystkim pasja ale także wykształcenie. Wyższe studia w zakresie prac plastycznych pozwoliły mi poznać nie tylko historię sztuki ale także wypracować warsztat. Setki godzi spędzonych przy kole garncarskim, tworzeniu witraży czy obróbce materiałów, z których teraz tworzę biżuterię daje mi pewność że moje produkty oprócz (mam nadzieję) wymogów estetycznych spełnią w 100% Twoje wymagania dotyczące jakości mojego rękodzieła.